Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Спектакль-сказка "Приключения буратино"

8 квітня 2017, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Декамерон»


  Яркое музыкальное и хореографическое решение спектакля, искрометная игра актеров, удерживают комедию на тонкой грани между терпкой пикантностью и откровенной пошлостью.
  Удивительные, яркие, остроумные, озорные и трагические истории о любви, воспевающих жизнь во всех её чувственных проявлениях.  Различные социальные слои Италии эпохи Возрождения предстают пред зрителем. Создатели спектакля рисуют мир в великолепии красоты и убожестве уродства - таким, каким он является в реальности. В нем все рядом: Бог и Дьявол, добро и зло, свет и тьма, добродетель и порок. Гимном земной природе человека звучит жизнеутверждающая идея пьесы – быть на земле Человеком! А всему виной она... Кто? Конечно любовь, без которой мы убоги и голы, как андерсеновский король.


 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Жовті Води.

Спектакль-сказка "Приключения буратино" відбудеться 8 квітня 2017, 16:00, субота в Палац Культури. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+